merawex@merawex.com.pl

+48 32 23 99 400

A A A

AKTUALNE OFERTY PRACY

Kontroler Jakości

Opis stanowiska:

  • Uruchamianie i kontrola końcowa urządzeń zasilających
  • Przeprowadzanie testów związanych z bezpieczeństwem urządzeń zasilających
  • Obsługa stanowiska do automatycznej kontroli zasilaczy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu: elektronika, automatyka lub podobne,
  • znajomość podstaw elektroniki, elektrotechniki
  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
  • umiejętność pracy w zespole

Gwarantujemy:

  • Przeszkolenie w w/w zakresie
  • Możliwość uzyskania uprawnień SEP

Oferujemy:

  • stabilną pracę w nowoczesnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość samodzielnego działania,
  • możliwość rozwoju osobistego.

Prosimy CV wysyłać na adres: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. È necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Kontakt telefoniczny :  (32)  239 94 56

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Operator maszyn i urządzeń mechanicznych

  • obsługa maszyn i urządzeń mechanicznych, w tym obrabiarek CNC
  • przygotowanie materiałów do obróbki (blachy, kształtowniki)
  • dbanie o porządek oraz konserwacja maszyny
  • sprawdzanie zgodności oraz jakości wyprodukowanych elementów z dokumentacją techniczną

Wymagania:

  • mile widziana znajomość maszyn CNC
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw rysunku technicznego
  • zaangażowanie i chęć do pracy, sumienność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię regulaminową
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia do wykonywanej pracy
  • dofinansowania urlopowe
  • dodatki świąteczne